O NAS

O NAS

BOMBA WITAMINOWA DLA TWOJEGO BIZNESU

Zastrzyk Kultury to prawdziwa bomba witaminowa dla Twojego biznesu. Promując biznes, obficie czerpiemy z wiedzy i humanistycznego wykształcenia. Gdy dodajemy do tego wieloletnie doświadczenie w public relations i media relations, marketingu i sprzedaży, osiągamy 100% Tutaj opisujemy powiązania między humanistyką a biznesem. Badania naukowe dowiodły, że obcowanie ze sztuką i kulturą (książki, teatr, film, muzyka): 1) poprawia kreatywność, 2) obniża poziom stresu, 3) pomaga zarządzać firmą. 

Czy wiesz, że bez humanistów biznes nie ma szansy na rozwój? Potwierdzają to nie tylko naukowcy, lecz także nasze wieloletnie doświadczenie. Praktyka pokazuje, że sztuka nakręca biznes. 

Chcesz dodać sobie energii do działania w pracy? Zapraszamy na nasze warsztaty. Chcesz mieć realne korzyści z Twojego biznesu? Możemy wypromować Twoją firmę lub produkt. Chcesz być ze wszystkim na bieżąco? Zapisz się do newslettera i czytaj nasze artykuły.

PAULINA

Paulina

Paulina

Wymyślanie strategii marketingowych jest dla niej jak sport. Promowane przez nią produkty nieraz stanęły na podium w sprzedaży. Bije rekordy także we współpracy z klientem: zaangażowana, potrafi słuchać i wspólnie szukać idealnego rozwiązania. Mistrzyni słowa – zawsze znajdzie to idealne, które wyróżni Twój produkt na tle konkurencji. Łagodna, ale z pozoru – nigdy nie odpuszcza. Zawsze dobiega do mety z projektami. Współprowadzi agencję marketingową i eventową arteria.net.pl
Tomasz portret

Tomasz

Tomasz

Jego neurony pracują na najwyższych obrotach. Mówi z prędkością światła, ale zawsze z sensem. Doświadczony manager sprzedaży. Wie, jak sprzedawać pomysły, idee, produkty i sztukę. Jest właścicielem zabytkowej komórki i nie boi się jej używać. Odważny i przedsiębiorczy humanista. W marketingu stawia na content – bo to właśnie wartościowe treści wyróżnią Twój produkt na tle konkurencji. Współprowadzi agencję marketingową i eventową arteria.net.pl